Naszą współpracę podzieliliśmy na kilka etapów:

Rozmowa

pierwsze spotkanie/rozmowa dużo mówi na Wasz temat i pozwala nam się lepiej poznać. Rozmawiamy o tym, co się Wam podoba, obserwujemy jak reagujecie na niektóre tematy, inspiracje. Rozmowa jest bardzo ważna, ponieważ czasami bezpośrednia i spontaniczna reakcja na określone propozycje oddaje więcej niż tysiąc przemyślanych słów.

Inwentaryzacja

każdy projekt zaczynamy od dokładnego zwymiarowania projektowanych pomieszczeń. Wtedy jesteśmy pewni, że zaproponowane przez nas rozwiązania i koncepcje będą idealnie dopasowane do Waszej przestrzeni. Jeżeli inwestycja jest jeszcze w trakcie budowy, wtedy bazujemy na dokumentacji technicznej od architekta lub dewelopera.

Koncepcja
i model 3D

po wstępnym opracowaniu koncepcji funkcjonalnej na rysunkach 2D, przechodzimy do stworzenia modelu 3D wnętrza. Często ludzie nie potrafią wyobrazić sobie przestrzeni na płaskich rysunkach, przez co nie umieją podjąć niektórych decyzji. Na początku wykonujemy biały model, aby skupić się na funkcji pomieszczeń oraz Waszych wymaganiach i potrzebach. Po opracowaniu układu funkcjonalnego ustalamy kolory, materiały, wykończenia i inne detale.

Wizualizacje

jeżeli chcielibyście zobaczyć swoją realizację jak na zdjęciu, po zaakceptowaniu koncepcji stworzonej w modelu 3D, wykonujemy bardzo fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, których celem jest pokazanie jak wnętrze będzie dokładnie wyglądać po zakończeniu inwestycji.

Projekt
wykonawczy

po zaakceptowaniu projektu wnętrza, opracowujemy rysunki techniczne potrzebne dla wykonawców. Rozrysowujemy wszelkie instalacje, posadzki, meble na zamówienie itd. Taka dokumentacja jest podstawą do rozpoczęcia konkretnych wycen, dokonywania zamówień produktów oraz rozpoczęcia prac budowlanych.

Nadzór
na budowie

nadzorujemy również prace na budowie, kontrolujemy zgodność wykonywanych prac z naszym projektem. Dzięki temu oszczędzacie swój cenny czas, nerwy i jednocześnie macie pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, bez komplikacji, a Wasze wnętrza będą wyglądać tak jak w projekcie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W celu szerszego poznania naszej oferty oraz cennika zapraszamy do kontaktu.

Laptop z notatnikiem